úvodní stránka
ubytování
základní informace
všeobecné podmínky
další služby
on-line rezervace
kontakt a poloha

Apartmá Domeček
Apartmá Věra
Apartmá Romana
 


Apartmá Domeček
    -
je umístěn v samostatném rodinném domku v lázeňské obci Lipová –lázně, okres Jeseník. Zařízení apartmánu je možné vidět na: www.zmolik.cz

         

Apartmá Věra
    -
apartmán umístěn v přízemí rodinného domku v lázeňské obci Lipová –lázně, okres Jeseník. Zařízení apartmánu je možné vidět na: apartma-vera.ejeseniky.cz

         

Apartmá Romana
    - apartmán umístěn v I. patře rodinného domku v lázeňské obci Pozlovice, která se nachází v bezprostřední blízkosti lázní LUHAČOVICE ( dříve byla obec městskou částí Luhačovic).
    V obci se nachází přehrada, která je hojně využívána k rekreaci a vodním sportům, terény pro pěší turistiku i cykloturistiku. Apartmá obsahuje 3 x dvoulůžkový pokoj ( jeden s přistýlkou), jídelnu, zařízenou kuchyňku, koupelnu , WC a šatnu. 2 pokoje umožňují posezení na balkoně s výhledem na blízký les.
    V obci se nachází lázně NIVA I a II, kde je možné objednat procedury, je možné využít i venkovní bazén. Nezanedbatelná je i blízkost ke světoznámým léčebným pramenům Vincentka, Aloiska či Ottovka, popřípadě možnost využít lázeňské procedury přímo v Luhačovicích.
    Cenu za pobyt sdělí na požádání ubytovací kancelář, cena je závislá na počtu osob v apartmánu.